👤

Ania za 4 jednakowe długopisy i 8 jednakowych zeszytów
zapłaciła52 zł. Gdyby kupiła o 4 długipisy więcej, to
zapłaciłaby 64,80 zł.
Ile kosztuje jedne długopis, a ile jeden zeszyt? Zapisz
wszystkie obliczenia.