KATARZYNAHORNIATKO87ON KATARZYNAHORNIATKO87ON Matematyka Rozwiązane Zad.7.(3p). Basia kupita 5 jednakowych czekolad i batoniki za 7 zł. Za zakupy zapłaciła 22 zł. Ile kosztowała 1 czekolada ? UŁÓŻ ODPOWIEDNIE RÓWNANIE i je rozwiaż! Proszę o pomoc