👤

W sklepie cukierki są sprzedawane w różnych opakowaniach A B i C ile kosztuje kilogram cukierków z każdego opakowania 50 gram 1,06 zł 120 gram 2,34zl 300 graam 5,52 zl

Odpowiedź :

On Studier: Inne Pytanie