FRAGROT9034ON FRAGROT9034ON Matematyka Rozwiązane Emilia zapłaciła 3,38zł za 1,3kg jabłek, Gosia 2,58zł za 1,5kg jabłek. Która z pań kupiła tańsze jabłka.