ZUZANNAKASICA313ON ZUZANNAKASICA313ON Matematyka Rozwiązane Przyjrzyj się etykietce. Ile kosztuje pół kilograma sera gama. Na etykiecie mamy, ze za 0,2kg zaacimy 3,60zł.