HANIAPODBIELSKA5ON HANIAPODBIELSKA5ON Matematyka Rozwiązane Chce kupić w sklepie 0,35kg polędwicy A 1 kg polędwicy kosztuje 33,40zł Ile wydam na polędwicę ? Proszę o wyjaśnienie i działanie.